Kto zostanie mistrzem Polski?

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wiele osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, kto zostanie mistrzem Polski w piłce nożnej. Po zakończeniu rundy jesiennej wydawało się, że na najlepszej drodze do tego tytułu jest Lech Poznań, który po raz ostatni mistrzem został w 2015 roku. Po wznowieniu rozgrywek Kolejorz stracił jednak już 5 punktów, a przy okazji dał się wyprzedzić Pogoni Szczecin. Mimo wszystko analitycy zakładów bukmacherskich nadal uważają, że drużyna Macieja Skorży jest głównym faworytem do wywalczenia tytułu. Spory wpływ na proponowane kursy może mieć jednak starcie tych drużyn w weekend.

Lech Poznań

Podopieczni Macieja Skorży postawili sobie w tym sezonie za główny cel mistrzostwo Polski. Kolejorz nadal walczy o podwójną koronę, ponieważ do zgarnięcia jest również Puchar Polski. Nie ma jednak wątpliwości, że po znakomitej rundzie jesiennej, kibice tego zespołu są spragnieni tytułu, tym bardziej że w tym roku jest obchodzone 100-lecie istnienia klubu.

Lech Poznań po rundzie jesiennej miał 4 punkty przewagi nad Pogonią Szczecin. Taka przewaga została jednak szybko odrobiona po słabym początku tego zespołu po zimowej przerwie. Kolejorz już w pierwszym meczu stracił punkty w wyjazdowym starciu z Cracovią, pomimo tego, że prowadził przewagą 2 goli i zakłady bukmacherskie nie wyobrażały sobie niespodzianki w tym meczu. Ligowa rzeczywistość po raz kolejny okazała się brutalna dla typerów, a także kibiców Lecha Poznań. W 2 rozegranym starciu Kolejorz pewnie zwyciężył na swoim boisku z Termalicą. Trzeba przyznać, że gdzie, jak gdzie, ale akurat na swoim boisku ta drużyna radzi sobie doskonale w obecnej kampanii i można jej ufać przy obstawianiu na przykład w Superbet zakłady bukmacherskie.

Lech Poznań ma obecnie ścieżkę prawdy, która rozpoczęła się podczas rywalizacji z Lechią, trwa w Szczecinie, a zakończy się domowym starciem z Rakowem. Ile punktów w tym czasie wywalczy Kolejorz? Przed rozpoczęciem meczów zakłady bukmacherskie i kibice wierzyli w 9 oczek, ponieważ Lech był faworytem każdego z nich. Obecnie wiemy już, że tyle oczek nie jest możliwe ze względu na porażkę w Gdańsku.

Statystyki – Lech Poznań:
⚽️ Lech Poznań po 22 rozegranych meczach ma na koncie 45 punktów ⚽️
⚽️ Kolejorz od początku sezonu nie przegrał żadnego meczu na swoim obiekcie ⚽️
⚽️ Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem ⚽️
⚽️ Lech Poznań jest niepokonany w 2 ostatnich starciach z Pogonią Szczecin ⚽️
⚽️ Kolejorz zdobył dokładnie po jednym golu w 2 ostatnich starciach z tym rywalem ⚽️

Pogoń Szczecin

Portowcy swój akces do walki o mistrzostwo Polski zgłosili już w poprzedniej kampanii. Można powiedzieć, że ubiegły sezon był poligonem doświadczalnym dla piłkarzy tego zespołu, którzy mieli okazję przekonać się, z jaką presją związane są takie mecze, a także jak dużo jest do zrobienia, aby do samego końca utrzymać się na szczycie.

Pogoń Szczecin w tym sezonie również znajduje się w czołówce, zwłaszcza po znakomitym początku rundy wiosennej, gdzie Portowcy wygrali komplet trzech spotkań i tym samym odrobili stratę do Kolejorza. Pod względem kadry tego zespołu trzeba przyznać, że jest ona bardzo mocna i zakłady bukmacherskie realnie wierzą w mistrzostwo Polski dla tego klubu. Tym bardziej po ostatnich meczach ligowych, gdzie Portowcy przechylili szalę wygranej na swoją korzyść, pomimo niesprzyjających okoliczności.

Od początku sezonu ta drużyna nie przegrała żadnego meczu na swoim boisku, dlatego też nic dziwnego, że Pogoń jest uznawana za głównego kandydata do tytułu.

Statystyki – Pogoń Szczecin:
⚽️ Pogoń Szczecin po raz ostatni wygrała z Lechem w 2020 roku ⚽️
⚽️ Portowcy zwyciężyli we wszystkich 3 meczach rundy wiosennej ⚽️
⚽️ Pogoń Szczecin nie wygrała z tym rywalem w 3 ostatnich meczach domowych ⚽️
⚽️ Portowcy nie zachowali czystego konta w 3 ostatnich rywalizacjach na swoim boisku z Lechem Poznań ⚽️
⚽️ W 2 z 3 ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami w Szczecinie padł remis ⚽️

Raków Częstochowa

Na 3. miejscu w klasyfikacji drużyn walczących o mistrzostwo Polski zdaniem zakładów bukmacherskich znajduje się Raków Częstochowa. Podopieczni Marka Papszuna rozpoczęli rundę wiosenną od wywalczenia 7 z 9 możliwych punktów. Tym samym udało im się odrobić różnicę trzech oczek do Lecha, jednak zwiększony został dystans pomiędzy nimi a Pogonią.

Kluczowym aspektem w przypadku tego zespołu jest przedłużenie kontraktu przez trenera, które odbyło się w zimowym okienku transferowym. Kibice, a także eksperci nie mieli wątpliwości, że spadek formy tego zespołu w rundzie jesiennej był związany właśnie z zamieszaniem związanym z trenerem i jego ewentualnym odejściem.

Prawdopodobnie decydującym meczem w kontekście szansy Rakowa Częstochowa w walce o mistrzostwo Polski będzie przyszłotygodniowy wyjazd tego zespołu do Poznania. W tym sezonie żadna drużyna nie wyjechała z obiektu Lecha z 3 punktami na koncie, a tylko taki rezultat pozwoli podtrzymać szanse tego zespołu na walkę o tytuł.

Raków w poprzedniej kampanii zajął drugie miejsce w tabeli, a nie ma wątpliwości, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nastroje w Częstochowie są pozytywne i wiele będzie zależało również od wyników konkurencji.

A może Lechia Gdańsk?

Wiadomo że w polskich rozgrywkach nie można skreślać żadnego zespołu, który znajduje się w czołówce. Gdzie, jak, gdzie, ale akurat w naszej Ekstraklasie wszystko jest możliwe, co pokazuje aktualna sytuacja Legii Warszawa. Kto, przed rozpoczęciem sezonu spodziewałby się takiego scenariusza.

Lechia Gdańsk po wygranej z Lechem Poznań znacząco poprawiła swoją sytuację w tabeli. Biało-Zieloni kadrowo nie dorównują czołówce, jednak zespołowość może okazać się tutaj decydującym czynnikiem.

Zakłady bukmacherskie nie wierzą w mistrzostwo Lechii Gdańsk, jednak awans do europejskich pucharów przez ligę jest możliwy. Warto przypomnieć, że ta drużyna nie uczestniczy już w Pucharze Polski, dlatego też konieczne będzie zajęcie 3. miejsca lub 4. z nadzieją na korzystne wyniki w Pucharze, czyli wygraną zespołu, który jest nad nimi w tabeli.

Najnowsze informacje ze świata mody -> https://wenablog.pl/kategoria/moda

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95