Amilie Minerals – podkład i korektor mineralny oraz kolory

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Ostatnio miałam okazję wypróbować korektor mineralny Amilie Minerals. Jaka jest moja opinia na temat tego kosmetyku? Które kolory korektorów polecam? Zachęcam do lektury dzisiejszego wpisu!

Amilie – co to za marka?

Marka Amilie jest znana doskonale fankom kosmetyków mineralnych i ekologicznych. Nie tylko korektor mineralny, ale także i inne kosmetyki Amilie – pudry, róże, czy podkłady, są dedykowane dla każdego rodzaju skóry. Bohaterem dzisiejszego wpisu nie jest kryjący podkład mineralny Amilie oraz neutralny korektor mineralny, które było mi dane wypróbować.

Po co stosować korektor mineralny lub podkład mineralny?

No właśnie, ale zanim przejdziemy do opinii na temat podkładu mineralnego, czy korektora mineralnego, warto sobie zadać pytanie, po co stosować takie kosmetyki. Myślałyście o tym?

Dla mnie odpowiedź na to pytanie jest dość oczywista. Korektor mineralny ma za zadanie przede wszystkim zatuszować niedoskonałości skórne, takie jak zaczerwienienia, czy przebarwienia. Równocześnie powinien on odżywiać skórę i jej nie przeciążać.

Czym wyróżniają się produkty Amilie Minerals?

Jak podaje producent Amilie Minerals, kosmetyki te powstają wyłącznie z najlepszych składników i nie zawierają żadnych sztucznych dodatków. Amilie Minerals nie są także testowane na zwierzętach. Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkie świadome użytkowniczki kosmetyków. To samo tyczy się podkładów mineralnych Amilie.

Niezależnie od tego, czy kupujemy podkład mineralny kryjący, czy matujący, czy może interesują nas podkłady satynowe lub jojoba, wszystkie te kosmetyki powstały wyłącznie w oparciu o naturalne składniki. I, jak zapewnia Amilie Minerals, ich zadaniem jest nie tylko tuszowanie niedoskonałości, ale także poprzez niezwykły skład – leczenie ich.

Ile kosztują kosmetyki do twarzy Amilie?

Jeśli chodzi o korektor mineralny Amilie, dostaniecie go już za 32,90 złotych na stronie internetowej producenta. Da się oczywiście kupić go taniej, internetowa drogeria Iwos oferuje korektory Amilie za niecałe 19 złotych, natomiast Lavandin sprzedaje je za niecałe 28 złotych. Jeśli spotkałyście się gdzieś z lepszą promocją, koniecznie napiszcie o tym w komentarzu!

Podkład mineralny – opinie w sieci są jednoznaczne

Producent Amilie Minerals gwarantuje, że podkład mineralny kradnie serce. Co o wegańskich podkładach mineralnych mówią opinie w Internecie? Najbardziej doceniane są:

  • mineralny skład kosmetyku,
  • bardzo dobre tuszowanie.
  • trwałość kosmetyku,
  • wydajność kosmetyku.

A co ja sądzę na temat Amilie? Poznajcie moją opinię!

Amilie podkład mineralny + korektor kryjący – moja opinia

Po kosmetyki Amilie sięgnęłam przede wszystkim po to, by zatuszować drobne zaczerwienienia na skórze oraz cienie pod oczami. Niestety, jak dla mnie ten kosmetyk okazał się zbyt ciężki, a krycie niewystarczające. Z tego, co zauważyłam, na mojej skórze zarówno podkład mineralny, jak i korektor mineralny Amilie Minerals wysuszały się, a jedna warstwa nie wystarczała, by przykryć to, co chciałam zatuszować. Zdecydowanie nie mogę też wypowiedzieć się pozytywnie o cenie tego kosmetyku – jak dla mnie, jak na taką jakość, jest zbyt wysoka!

Być może nie potrafię za bardzo posługiwać się podkładami mineralnymi i nieodpowiednio przygotowałam twarz na spotkanie z tym kosmetykiem, jednak takie są moje odczucia.

Podkład mineralny, kolory korektorów – które z nich polecam?

Tak jak wspomniałam, w moim przypadku ani korektor mineralny, ani podkład mineralny się nie sprawdziły. Jeśli chodzi o kolory korektorów, wybrałam jasny i neutralny Light, ale niestety okazał się on dla mnie zbyt jasny. Plus, jak wspomniałam, nie tuszował wystarczająco. Jeśli miałyście okazję wypróbować inne kolory korektorów i w szczególności polecacie jakiś konkretny korektor lub kolor, to bardzo zachęcam do komentowania.

Korektor mineralny Annabelle Minerals – co to za produkt?

Póki co moja przygoda z korektorami mineralnymi się skończyła, być może wrócę do produktów Amilie Minerals i zmienię zdanie, ale póki co, mam mieszane uczucia. W międzyczasie polecam wam wpis o innym podkładzie i korektorze 2 w 1, który polecam. Nie jest to podkład mineralny, ale warto go sprawdzić: https://wenablog.pl/dermacol-make-up-cover-podklad-recenzja.

Tak samo, jak warto sprawdzić korektor mineralny Annabelle Minerals. Być może poświęcę mu kolejny wpis i porównam ze sobą te dwie marki. Jeśli któraś z Was miała do czynienia z korektorem Amilie Minerals i z korektorem mineralnym Annabelle Minerals, śmiało podzielcie się opinią!