Jak Tarot może pomóc Ci w samorozwoju

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Człowiek przez całe swoje życie cały czas się uczy, choć nie musi być tego świadomy. Każdy dzień to zbieranie doświadczenia i rozwiązywanie problemów. Poszerzamy swoją wiedzę poprzez książki, kursy czy szkolenia. To wszystko możemy nazwać samorozwojem wszelakiego rodzaju. Tarot pozwala na rozwój duchowy, który jest tak samo ważny jak na przykład rozwój naukowy.

Tarot – narzędzie do samorozwoju

Tarot to odbicie naszej rzeczywistości, która zawarta jest we wszechświecie. Odpowiada on temu co jest, co nas dotyczy i tego czego chcemy lub nie. Zajmowanie się, więc Tarotem czy jego używanie jest bardzo ważne w aspekcie samorozwoju i napewno opłaci się nie raz. Opieranie się na stawaniu kart Tarot pozwala na natychmiastową zmianę odbierania świata oraz uzupełnianie tego, czego nie daje nam nauka powszechna. Co ciekawe Wielkie Arana odpowiadają za naszą prawą półkule mózgu, która dotyka sfery psychologicznej, twórczej i tej magicznej. Rozwijanie się za pomocą kart Tarot to odnalezienie naszych ukrytych możliwości!

Tarot – Wielkie Arkana i Małe Arkana

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z samorozwojem poprzez stawanie kart Tarot musisz koniecznie wiedzieć za co odpowiadają karty. Talia dzieli się na Wielkie Arkana (22 kart) i odnoszą się one do drogi, którą przebywa człowiek będąc na Ziemi. Najpierw zaczynamy jako „Gupiec”, który oznacza osobę dopiero poznającą życie. Kartą zamykającą krąg jest „Świat” symbolizująca kres swojej wędrówki, a więc wkroczenie na nowy poziom swojej świadomości. Oprócz Wielkich Arkanów mamy też Małe Arkane (56 kart), które dzielą się na monety, buławy, puchary oraz miecze. Służą one do ukazywania problemów, codziennych spraw czy wyzwań, z którymi będzie musiał zmierzyć się człowiek. Oprócz tego mamy też Małe Arkana, które określają konkretne typy osobowości. Wszystkie opisy kart znajdziesz na Tarot Online, a więcej o tym przeczytasz poniżej.

Tarot Online – zacznij swój samorozwój

Wcale nie musisz posiadać swojej talii kart, aby móc zacząć samorozwoju. Tarot Online to aplikacja, która pozwala na zadawanie pytań, otrzymywanie odpowiedzi i naukę znaczeń, ponieważ opisy każdej karty Tarot zostały bardzo szczegółowo skonstruowane i nigdzie takich opisów nie znajdziesz! Tarot Online to idealne narzędzie dla początkujących, którzy chcą otworzyć się na to co los zapisał we wszechświecie. Nie musisz pobierać nauk od wróżki, aby zacząć przygodę z stawianiem kart. Wszystkiego nauczysz się na tej aplikacji, a blog to wartościowa wiedza na temat wszystkiego co tyczy się Tarota.