Sally Hansen Miracle Gel – lakiery hybrydowe bez lampy

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Miracle Gel to seria lakierów, które mają podobną trwałość i jakość jak hybrydy, ale bez użycia lampy UV. Byłam bardzo ciekawa, czy lakier żelowy bez lampy jest tak samo trwały, stąd też taka tematyka posta. Co sądzę o Sally Hansen Gel? Sprawdźcie!

Lakier hybrydowy bez lampy – czy to w ogóle możliwe?

Miracle Gel to seria lakierów hybrydowych Sally Hansen, które mogą przypaść do gustu dziewczynom, którym zależy na szybkim manicure. Takim, które da się nałożyć i ściągnąć podobnie jak zwykły lakier. Ale też takim, które będzie trwałe i będzie ładnie wyglądać przez co najmniej tydzień lub dwa.

Sally Hansen Gel – gdzie można kupić ten lakier?

Sally Hansen lakier żelowy można zakupić w drogeriach typu Rossmann, a także w Internecie, np. na e-zebra.pl. Nie powinnyście mieć problemu ze znalezieniem Miracle Gel. Cena tych lakierów także pozytywnie was zaskoczy.

Sally Hansen Miracle Gel – cena

Sally Hansen lakier Miracle Gel kosztuje od 19 do 24 złote, w zależności od tego, na jaką promocję traficie. W drogeriach internetowych możecie natrafić na ponad 20 różnych odcieni, na ezebra jest dostępnych aktualnie aż 29 różnych kolorów, np. absolutnie warte uwagi.:

  • Sally Hansen Gel Redgy 330,
  • Sally Hansen Miracle Gel Beet 496,
  • Miracle Gel Rhapsody Red 680,
  • lakier Sally Hansen Spice Age 560.

Poza Miracle Gel oczywiście jest konieczny także utrwalacz, czyli top coat. Top coat Miracle Gel zawiera specjalny fotoinicjator. Dostaniecie go w podobnej cenie jak Sally Hansen lakier hybrydowy.

Sally Hansen lakiery – co mówi o nich producent?

Producent lakierów Sally Hansen oczywiście opisuje swój wyrób w samych superlatywach. Szybkoschnąca formuła, wysoka precyzja aplikacji dzięki specjalnemu pędzelkowi, brak konieczności użycia lampy UV. Lakier żelowy bez lampy jest trwały do 14 dni i zachwyca kolorem oraz połyskiem.

Sally Hansen Miracle Gel – opinie w Internecie – kłamią czy nie?

Zgodnie z zaleceniami producenta Sally Hansen Miracle, aby aplikacja była skuteczna, należy nałożyć na paznokcie 2 warstwy lakieru oraz jedną warstwę top coat miracle gel. Oczywiście trzeba poczekać, aż każda z warstw Miracle Gel wyschnie. Aby utwardzić tak przygotowany manicure, powinno wystarczyć naturalne światło słoneczne, nie ma potrzeby stosowania lampy UV/LED, na tym właśnie polega innowacyjność Sally Hansen Miracle Gel. Opinie w Internecie są jednak bardzo sprzeczne.

Niektóre z dziewczyn piszą, że lakier jest trwały i szybko schnie, inne, że lakiery Sally Hansen nakłada się okropnie, a piękny kolor odpada po 2 dniach. Komu wierzyć? Postanowiłam przetestować lakiery żelowe Sally Hansen na własnej skórze, a raczej paznokciach.

Lakiery żelowe Sally Hansen – warto czy nie?

Trudno mi odpowiedzieć na pytanie, czy lakier hybrydowy bez lampy Miracle Gel to zakup, który się opłaca, ponieważ w moim przypadku nie sprawdził się on zbyt dobrze. Owszem, lakier Sally Hansen prezentował się bardzo ładnie, ale niestety nie był zbyt trwały. Co do innych cech kosmetyku, nie mam zastrzeżeń co do opakowania. Szklana buteleczka ma nieco większą niż standardowa pojemność i dobrze wygląda.

Poza wspomnianymi wyżej różnymi odcieniami czerwieni, kolory, które mogę polecić, bo są naprawdę piękne, to:

  • Sally Hansen Miracle Gel 240 B Girl – to coś dla wielbicielek pastelowej mięty. I nawet dobrze kryje paznokieć,
  • Sally Hansen Gel 270 Street Flair – kolor ten można określić jako lawendę z domieszką szarości. Podobnie jak B Girl, kryje dobrze już przy pierwszej warstwie.

Lakiery żelowe bez lampy UV

Inne lakiery żelowe bez lampy UV, na które można natrafić w sieci to np. Seche Vite. Możecie też zakupić gotowy zestaw hybrydowy bez lampy. W większości przypadków, aby wykonać paznokcie hybrydowe bez lampy, potrzebny jest utwardzacz, czyli top coat. Możecie go kupić osobno lub zainwestować w lakier żel bez lampy, który już ma w swoim składzie utwardzacz. Osobiście nie miałam okazji, by wypróbować inne hybrydy bez lampy. Nie mam też dużego doświadczenia, jeśli chodzi o zestawy do paznokci żelowych bez lampy.

A Wy jakie macie zdanie na temat lakierów hybrydowych bez lampy? Czy w Waszym przypadku okazały się trwałe? A może korzystacie z domowych lamp do hybryd i jesteście w stanie poradzić, jaka jest najlepsza lampa do hybrydy oraz które lakiery są warte wypróbowania?

Jeśli spodobał się Wam ten artykuł, zapraszam także do lektury wpisu o odżywkach do paznokci Nail Tek Foundaction II, które miałam okazję testować. Tradycyjnie zachęcam także do dzielenia się opinią na temat testowanych przeze mnie kosmetyków w komentarzach!