Bumpits – spinki do podnoszenia włosów (co o nich sądzę)

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Bumpits to spinki do podnoszenia włosów. Dzięki nim można w szybki sposób zrobić ciekawą fryzurę. W dzisiejszym wpisie postanowiliśmy wziąć pod lupę bumpits, opinie o tym produkcie są raczej pozytywne. Sprawdź sama!

Spinki do włosów – Allegro to miejsce, w którym znajdziesz ich bardzo dużo!

Bumpits to spinki do podnoszenia włosów. Można je znaleźć w bardzo atrakcyjnych cenach, nawet od 3 złotych na Allegro. Spinki do włosów doskonale modelują włosy i podnoszą je, nadając im objętości. W serwisie aukcyjnym Allegro spinki do włosów znajdziesz w wielu różnych modelach i kolorach.

Bumpits, czyli spinka podnosząca włosy

Bumpits są wykonane z elastycznego i trwałego tworzywa, ich powierzchnię pokrywają delikatne rzepy. Można je wykorzystać do stylizacji fryzur, zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia.

Jak tapirować włosy krótkie? Czy bumpits może w tym pomóc?

Jeśli chcesz nadać swojej fryzurze objętości, możesz użyć do tego spinek podnoszących włosy lub zwyczajnie je natapirować. Fryzury z bumpits i tapirowanie jest możliwe także na krótszych włosach. Aby nadać głowie objętości, wystarczy natapirować fragment włosów, np. ich końcówki lub włosy u góry głowy. Jeśli mamy do dyspozycji spinki podnoszące włosy, to tapirowanie jest oczywiście niepotrzebne.

Bumpits – fryzury, które z pewnością Ci się spodobają

Jak wystylizować fryzurę z wykorzystaniem spinek do włosów? Allegro i opisy produktowe podpowiadają, by:

  • rozdzielić włosy na czubku głowy na wysokości uszu,
  • podnieść dużo włosów, tak, aby zakryły one spinkę podnoszącą włosy,
  • umieścić spinkę przed przedziałkiem i pozwolić włosom swobodnie na nią opaść,
  • pociągnąć włosy w dół, tak, by zaczepiły o rzep spinki do podnoszenia włosów

Dodatkowo można spryskać fryzury z bumpits lakierem, by trzymały się one cały dzień. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy fryzura się utrzyma, można ją dodatkowo wzmocnić wsuwkami. Jak dla mnie, zakładanie i ściąganie bumpits było dość proste i szybkie. To ciekawy i przydatny gadżet do stylizacji włosów.

Poniżej znajdziesz przykłady ciekawych fryzur z Bumpits w roli głównej. Prawda, że ładne?

Bumpits modne fryzury

Bumpits spinki fryzury

fryzury bumpits

bumpits spinki do podnoszenia wlosow

Bumpits opinie

Moją opinię na temat Bumpits już znacie. Jeśli podobają się Wam spinki do podnoszenia włosów i macie doświadczenie w ich używaniu, zachęcam do wyrażenia opinii o tym produkcie w komentarzu.