Golden Rose Vision Lipstick (103, 104, 108, 112, 124, 130, 133, 135) – moja recenzja

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

W dzisiejszym wpisie masz okazję zapoznać się z recenzją szminki Golden Rose Vision Lipstick. Pod lupę wzięłam modele: golden rose 104, golden rose 124, golden rose 103, golden rose 126 oraz golden rose 112. Sprawdź koniecznie!

Recenzja szminek Golden Rose Vision Lipstick

Szminki Golden Rose Vision Lipstick to bardzo trwałe pomadki, dostępne w ponad 40 różnych odcieniach kolorystycznych. Są one dostępne w dwóch formach – jako pomadki o wykończeniu kremowym i perłowym. Za co klientki kochają szminki Golden Rose Vision Lipstick? Nie tylko za piękny wygląd i trwałość, ale także za właściwości nawilżające i wygładzające.

Pomadki Vision Lipstick doskonale rozprowadzają się na ustach i nie ścierają się tak szybko, nawet w trakcie jedzenia. Są wolne od parabenów i zawierają wiele składników odżywczych. W ich składzie możemy znaleźć między innymi masło Shea, olejek Jojoba oraz witaminę E. Co więcej, nie należą one do drogich kosmetyków – cena za jedną sztukę to około 10 złotych.

Golden rose 104

Golden rose 104 – to szminka o bardzo świeżym, różowym kolorze. Ponieważ nie jest bardzo jaskrawa, sprawdzi się praktycznie dla każdej karnacji.

Golden rose 104

Golden rose 124

Golden rose 124 – to nieco ciemniejsza szminka, polecana Paniom z silnym charakterem. Jej kolor można określić jako różowofioletowy.

Golden rose 124

Golden rose 103

Golden rose 103 – to szminka w bardzo jasnym, różowym kolorze. Takie pomadki mogą stosować kobiety o jasnej karnacji, są one polecane przede wszystkim blondynkom!

Golden rose 103

Golden rose 126

Golden rose 126 – to pomadka w pięknym, stonowanym różowym kolorze. Jest bardzo łatwa w aplikacji i zapewnia piękny wygląd przez wiele godzin.

Golden rose 126

Golden rose 112

Golden rose 112 – to pomadka o soczyście malinowym kolorze. Osobiście nie przepadam za tym odcieniem.

Golden rose 112

Golden rose 108

Golden rose 108 – to szminka, która przyjemnie rozprowadza się na ustach. Wielbicielki malinowego różu na pewno się nią nie zawiodą!

Golden rose 108

Golden rose 130

Golden rose 130 – jeśli nie lubimy jaskrawych barw, ta perłowa pomadka sprawdzi się doskonale!

Golden rose 130

Golden rose 133

Golden rose 133 – to pomadka we wściekłym różowym kolorze. Podobnie jak Golden Rose 130, nada się świetnie do jasnej karnacji i letnich sukienek.

Golden rose 133

Golden rose 135

Golden rose 135 – to delikatna kremowa pomadka w kolorze czerwonym. Szminka zostawia na ustach kuszący połysk.

Golden rose 135Spodobała Ci się ta recenzja? Zaglądaj tu częściej. Piszę o najmodniejszych kosmetykach do pielęgnacji ciała oraz twarzy. Poruszam także ważne kobiece tematy.