Kredka do brwi Catrice Eyebrow Stylist

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Hej dzisiaj nie będzie długiego wpisu bo przychodzę do Was z jednym małym produktem, który ostatnio przewinął się w mojej kosmetyczce. Chodzi mi dokładnie o kredkę do brwi firmy Catrice Eyebrow Stylist.

Jeśli chodzi o moje brwi to już chyba korzystałam ze wszystkich dostępnych rodzai ich malowania…od cieni aż po pomady. Będąc więc w drogerii przy okazji zajrzałam do szafy Catrice, a że od dawna chodziło mi po głowie zakupienie kredki to skorzystałam właśnie z ich oferty. Jak sprawuje się Catrice Eyebrow Stylist? Oto moja recenzja.

Kredka Catrice Eyebrow Stylist – kolor 040, 035 i 020

Kredka do brwi Catrice Eyebrow Stylist - kolory

Na zdjęciu kolory kredki do brwi Catrice Eyebrow Stylist.

W mojej toaletce miałam trzy kolory tej kredki. Dlaczego? Kiedy rozjaśniłam włosy i miałam na głowie ciemny blond to raczej wiadomo, że nie będę ich podkreślała czarną kredką ( moje naturalne włosy to czerń). Kupiłam więc kolor numer 20 czyli Date With Ash ton to idealny kolor właśnie dla blondynek, ale nie tych bardzo jasnych. Jaśniejsze szatynki i dziewczyny mające typowy mysi blond 🐭 powinny być również zadowolone. Kredka Catrice jest średnio twarda, a przy okazji woskowa, więc jeśli masz krótkie włoski to zdecydowanie dobre połączenie. Jeśli jednak twoje włoski są gęste i długie to raczej będzie Ci potrzebny żel do brwi. Generalnie za jej pomocą otrzymasz delikatne podkreślenie brwi… nie zrobisz nią wyrysowanego efektu.

Catrice kredka dla dziewczyn o ciemnych włosach

Jak już wspomniałam miałam etap jasnej czupryny na głowie, jednak po kilku miesiącach wróciłam do swojego naturalnego czarnego koloru. Musiałam wiec wybrać się po kredkę Catrice, którą lubię używać na codzień. W takim przypadku nie używam stricte czarnych kredek… tak dramatyczne podkreślenie brwi zdecydowanie unikam. Catrice Eyebrow Stylist ma w swojej ofercie dość sporo kolorów, ale mówię tutaj o internecie. W sklepach stacjonarnych jest tylko kilka, a przynajmniej ja się z taką ilością spotkałam. 🤷‍♀️ Kolor 040 bez problemu dostałam w Hebe, ale chciałam jeszcze jeden zbliżony…lubię efekt ombre. Wiec zaczęłam szukać w internecie najbardziej chłodnego koloru i znalazłam numer 035. Z takiej mieszanki korzystam do dzisiaj.

Kredka do brwi Catrice Eyebrow Stylist – Gdzie kupić?

Jak już wcześniej wspominałam kredkę Catrice dostaniecie w drogerii Hebe i Natura, ale będzie to okrojona wersja kolorystyczna. Jeśli chcesz znaleźć więcej kolorów bo te dostępne Ci nie odpowiadają to wiele sklepie internetowych ma je w swojej ofercie. Produkt kosztuje  nie więcej niż 11 złotych.

A Wy co sądzicie ? Lubicie Catrice Eyebrow Stylist? 👀