Lakiery hybrydowe Madam Glam

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Lakiery hybrydowe to już żadna nowość na polskim rynku kosmetycznym. Od dłuższego czasu można zauważyć prawdziwy wysyp sklepów lub wysp stacjonarnych z produktami różnych, głównie topowych, marek. Jest to niesamowite ułatwienie, w końcu nie trzeba wszystkiego zamawiać przez Internet, choć – niestety, w dalszym ciągu różne zestawy lub same lakiery hybrydowe można taniej upolować na allegro.

I choć faktycznie, zaopatrywanie się w sklepach stacjonarnych jest prostsze i szybsze, to jednak chciałabym się z wami podzielić moim absolutnym odkryciem, którym jest Madam Glam.

Madam Glam – lakiery hybrydowe prosto z Ameryki

Lakiery hybrydowe Madam Glam

Lakiery hybrydowe marki Madam Glam.

Madam Glam to amerykańska marka, która zajmuje się produkowaniem lakierów hybrydowych oraz wszystkich innych akcesoriów, które potrzebne są do wykonywania manicure metodą hybrydową.

Dla tych z was, które jeszcze nie wiedzą co to lakiery hybrydowe – jest to specjalna, polimerowa, odmiana lakieru do paznokci. Charakteryzuje się trwałością oraz intensywnością barwy, dzięki czemu dobrze zrobiony manicure hybrydowy może utrzymać się na naszych paznokciach nawet ponad trzy tygodnie!

Madam Glam – jakość, cena, oferta

Lakiery hybrydowe Madam Glam

Lakiery hybrydowe od Madam Glam.

Lakiery Madam Glam możemy dostać za pośrednictwem ich oficjalnej strony internetowej. I właśnie tam najlepiej jest je kupić, gdyż mamy pewność, że są to oryginały i oczywiście mamy również największy wybór. Ogromnym plusem tej strony jest to, że mamy dostęp do prawdziwych zdjęć odcieni danego koloru. Chodzi tu o to, że fotografie są wykonywane przez użytkowników tych lakierów i nie zostały poddane żadnej obróbce graficznej. Jest to niesamowicie przydatne – mamy pewność, że dostaniemy taki kolor, jaki chcemy.

Lakiery hybrydowe Madam Glam mają 15ml pojemności za cenę 19,90$ (wliczając podatek, wychodzi 23,90$). Nie jest to najniższa cena, jednak biorąc pod uwagę pojemność oraz jakość – jak najbardziej się opłaca.

Jak już wcześniej wspomniałam – jakość tych lakierów jest naprawdę na wysokim poziomie. Dzięki mocnej pigmentacji jedna warstwa zapewnia nam naprawdę porządne krycie. Dodatkowo sama formuła jest dobrze opracowana – nie pozostawia smug ani nie napowietrza się. Dzięki temu lakiery hybrydowe Madam Glam są naprawdę bardzo wydajne i starczają na długo.

Madam Glam – sklep internetowy – co trzeba wiedzieć

Strona jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu szybko możemy znaleźć to, co nas interesuje. To, co przykuło moją uwagę, to podstawowe informacje, które pojawiają się przed zalogowaniem oraz na dole strony – darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 100 $ – to całkiem przyjemna opcja. Dodatkowo można zauważyć, że Madam Glam to marka wegańska i cruelty free, co oznacza, że jest pozbawiona okrucieństwa i nie testuje na zwierzętach, co dla mnie osobiście jest ogromnym plusem.

Warto zajrzeć również do zakładki “Outlet”, gdzie można znaleźć lakiery w niższych cenach, co moim zdaniem jest świetnym pomysłem i naprawdę warto przejrzeć – a nóż znajdziemy ta właśnie to, czego szukamy?