Lakiery żelowe do paznokci Avon Gel Finish

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Cześć długo zastanawiałam się nad tym wpisem, ponieważ od jakiego czasu chodzę do kosmetyczki na żelowanie swoich paznokci, ale wiem, że nie każda z Was chce korzystać z takich usług. Dlatego polecę lakiery Avon Gel Finish – świetna alternatywa, jeśli ktoś nie chce naświetlać swojej płytki paznokcia promieniami UV, a chce mieć dość trwały efekt.

Moja historia z paznokciami jest dość długa. Zaczęłam je malować w liceum i wtedy w sumie niczego mi nie brakowało, lakier za 5 złotych z drogerii spełniał moje oczekiwania. Zmieniło się to jak skończyłam szkołę i wkroczyłam na ścieżkę dorosłego życia czyt. praca. W różnych branżach próbowałam od sklepów spożywczych po gastronomie i kelnerstwo, wtedy moje paznokcie przechodziły jakiś czas buntowniczy, bo wszystkie lakiery do paznokci schodziły w jeden dzień. Pewnie względu na to, że moje dłonie były dość intensywnie eksplorowane 😂 Nie lubiłam tego efektu, wyglądało to jakbym nie dbała o swoje ręce, dlatego na długi czas zrezygnowałam z kolorów i po prostu używałam lakierów bezbarwnych. W końcu na świecie powstało wielkie bum i na naszym rynku pojawiły nie tylko lakiery żelowe, ale również pełno kosmetyczek zajmujących się stricte paznokciami wykorzystujących metodę z lampami UV. Nie przekonana zupełnie do dziewczyn oferujących takie usług, zdecydowałam najpierw zaprzyjaźnić się z lakierami żelowymi, które nie wymagały żadnych naświetleń. Wiele firm zaczęło sprzedawać takie typu lakiery, więc wybór był trudny. Kiedyś natrafiłam na katalog Avonu ( moja mama lubiła zamawiać stamtąd kosmetyki) i akurat widniały tam lakiery żelowe Avon Gel Finish. Zainteresowały mnie dlatego zainwestowałam w parę sztuk.

Lakiery żelowe Avon – opis

Avon lakiery do paznokci z serii Gel Finish mieszczą w buteleczce 12 ml produktu, a jego cena waha się między 5 a 15 złotych. W tym momencie dostanie go tylko na stronach internetowych jak Allegro. Na stronie Avonu już ich nie widziałam. Jeśli ktoś ma drobne palce i zgrabne paznokcie to polubi się z pędzelkiem, który jest wąski i długi. Dobrze się nim aplikuje lakier. Konsystencja Avon Gel Finish nie jest ani gęsta, ani za rzadka, więc bardzo łatwo pomalujemy sobie paznokcie. Trwałość lakieru bez top coatu to około 5 dni. Moim zdaniem jest to całkiem na plus.

Lakiery żelowe do paznokci Avon Gel Finish

Dazzle Pink

Gel Finish Avon – kolory

  • Dazzle Pink – jest to ciepły róż z połyskującymi drobinkami. Lubiłam go nosić w lecie, świetnie wygląda z opalonymi dłońmi.Niestety jasne kolory mają to do siebie, że ciężko pokryć płytkę paznokcia pierwszą warstwą. I tutaj niestety tak jest. Pierwsza nic nie zakrywa, a jak nałożymy drugą to trzeba długo czekać na jego wyschnięcie. Choć ten błysk wynagradza wszystko.
  • Lavender Sky – Kolor lawendy dość naturalny, a więc nie jest to odcień ani za zimny ani za ciepły. Idealnie pokrywa paznokieć i szybko schnie.
  • Fire Cracker – W butelce wygląda jak intensywna pomarańcz jednak na paznokciach jest koralowym odcieniem.
  • Starling – Jest to ciemno-stare srebro o metalicznym wykończeniu. Bardzo wyjątkowy kolor, który nie każdemu może się przypodobać. Ja dość rzadko go nosiłam, bo kojarzył mi się ze starą panną, która codziennie ma sylwester 😂 Nie mój kolor. Aby otrzymać pełne krycie potrzebne są dwie warstwy.

Pamiętam, że był jeszcze kolor o nazwie Fabulous – dość popularny, ale dla mnie to zwykły kolor czerwieni z dodatkiem różu. Miałyście styczność z tymi lakierami?