Vitapil z Biotyną – moja opinia tabletek na włosy

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czy Wy też łapiecie się na produkty, które są reklamowane w telewizji? Bo jeśli tak, to nie jestem z tym sama. A moją uwagę przykuł wielce rozreklamowany suplement dedykowany włosom – Vitapil z Biotyną. Zobacz, jakie efekty przyniosło stosowanie tego produktu.

Skusiłam się na tabletki z biotyną widząc przypadkowo reklamę w telewizji właśnie o Vitapil, a powodem tej decyzji był dość słaby stan moich włosów w ostatnim czasie. Przeczesując moją czuprynę, na szczotce zostawało bardzo dużo włosów, pomijam już fakt, że spotykałam je nawet w kuchni przy obieraniu ziemniaków🙄 Do tego były matowe i suche, a przy nasadzie z tyłu głowy robiły się dziwne pęki. Z reguły mam cienkie włosy, więc zawsze wiedziałam, że nie będę miała bujnych włosów, ale po tym wypadaniu… wydawało mi się, że jestem łysa. Vitapil z Biotyną zamówiłam na Allegro za nie całe 30 złotych. Cena za 60 tabletek całkiem przystępna, więc portfel zbytnio nie ucierpiał. Stosowałam suplement codziennie, zażywając jedną tabletkę, czasami dwie… jak już wierciłam się z oczekiwania na rezultaty, więc jedno opakowanie starczało mi na około 2 miesiące. Muszę zaznaczyć, że moja opinia polega na 4 – miesięcznej kuracji.

Vitapil z Biotyną - moja opinia tabletek na włosy

Vitapil skład

Dwuwinian choliny 125 mg
Kwas pantotenowy (D-pantoteinian wapnia) 100 mg 1666,7 %*
Proteiny sojowe 100 mg
Inozytol 50 mg
Niacyna (amid kwasu nikotynowego) 35 mg 218,8%*
PABA (kwas paraaminobenzoesowy) 30 mg
Żelazo (fumaran żelaza(II)) 15 mg 107,1%*
Cynk (glukonian cynku) 15 mg 150%*
Mangan (glukonian manganu) 5 mg 250%*
Drożdże 5 mg
Miedź (glukonian miedzi (II)) 2 mg 200*
Kwas foliowy 400 μg 200%*
Biotyna (D-biotyna) 300 μg 600%*
Jod (jodek potasu) 150 μg 100%*
Witamina B12 (cyjanokobalamina) 6 μg 240%*

 

Vitapil opinie po 4 – miesięcznej kuracji

Używając tego produktu, raczej nie spodziewałam się tak negatywnej oceny jaką Wam zaraz przedstawię. Robiłam nawet zdjęcia, żeby mieć pogląd jak moje włosy mogą zmienić się na przestrzeni miesięcy, w których używałam Vitapil z Biotyną. Ale nic z tego, z przykrością oświadczam, że produkt ten nie zrobił nic z moimi włosami. Nie wiem może powinnam używać go rok, może wtedy pojawiłyby się jakiekolwiek zmiany.🤷‍♂️ A może wpłynął tylko na włosy, które dopiero mają się pojawić? Nie potrafię odpowiedzieć, dlaczego nie zadziałał u mnie, ale ja osobiście nie sięgnę już więcej po reklamowane produkty w telewizji. Tak jak na ogół się mówi… to co reklamują, wcale nie musi być tak skuteczne jak ten produkt zachwalają.