Alverde Cream to Powder Concealer – kamuflaż w kremie

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Korektor Alverde Camouflage cieszy się dość dobrymi opiniami w sieci. Nic dziwnego, że ja także postanowiłam go wypróbować. Jak w moim przypadku sprawdził się Alverde Camouflage 002 Beige? Zapraszam do lektury!

Korektor Alverde – co to za kosmetyk?

Korektor Alverde to kosmetyk, o którym wiele osób mówi, że to objawienie wśród naturalnych korektorów do twarzy. W Alverde camouflage oraz Alverde concealer nie znajdziemy żadnych sztucznych konserwantów, olejków, ani nawet talku. Kosmetyk posiada certyfikat NaTrue, czym nie może się poszczycić zbyt wiele polskich kosmetyków. Certyfikat ten definiuje naturalne i ekologiczne produkty kosmetyczne, zgodnie z trzema poziomami.

Jedna gwiazdka NaTrue oznacza, że mamy do czynienia z prawdziwie naturalnymi kosmetykami (czyli że spełniają one podstawowe wymagania dla naturalnych składników), dwie, że aż 70% naturalnych składników kosmetyku pochodzi z kontrolowanej ekologicznej produkcji, natomiast trzy, że aż 95% składników kosmetyku pochodzi z kontrolowanej ekologicznie produkcji, co świadczy o tym, że kosmetyki są prawdziwie ekologiczne. Droga do zdobycia takiego certyfikatu nie jest łatwa – aby zdobyć prestiżowy znak, niektóre marki muszą czekać od 6 miesięcy do nawet 2 lat (dla jednego kosmetyku).

Alverde – opinie na temat korektora Alverde

Jak wspomniałam, do stworzenia niniejszego postu skłoniły mnie pozytywne opinie na temat korektora Alverde. Według internautek Alverde camouflage oraz Alverde concealer to kosmetyki do makeupu, których nie może zabraknąć w kosmetyczce. Chwalone są między innymi takie cechy korektora Alverde jak duże krycie, trwałość oraz wysoki poziom nawilżenia. W opiniach o Alverde można znaleźć jednak także pochwały za cenę adekwatną do jakości oraz brak efektu wysuszającego i podrażnień. Zanim sprawdzimy, czy rzeczywiście tak jest, podpowiem jeszcze, gdzie można kupić korektor Alverde.

Alverde camouflage – gdzie kupić ten korektor Alverde?

Alverde camouflage kupicie na Amazonie. Czasem zdarzają się także okazje na Allegro, gdy ktoś chce odsprzedać nieużywany korektor, który dostał w prezencie lub który został zakupiony na terenie Niemiec. Kosmetyk ten niestety nie jest łatwo dostępny w naszym kraju.

Ile kosztuje Alverde camouflage?

Cena za korektor Alverde camouflage to niecałe 17 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje aż 64 złotych. Mimo że internautki chwalą sobie niską cenę Alverde camouflage, to ja jednak uważam, że to trochę dużo jak na korektor do twarzy.

Alverde concealer – gdzie kupić ten korektor Alverde?

Podobnie jak Alverde camouflage, także Alverde concealer można zakupić na Amazonie lub na oficjalnej stronie producenta kosmetyku. Ostatnio widziałam także aukcję z tym korektorem na Allegro.

Ile kosztuje Alverde concealer?

Malutki korektor w płynie (3 ml) kosztuje około 3 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje około 13 złotych, natomiast na Allegro widziałam buteleczki o pojemności 20 ml za około 30 złotych.

Alverde – moja opinia na temat Alverde Camouflage 002 Beige

Model korektora Alverde, który było mi dane wypróbować to Alverde Camouflage 002 Beige. Co o nim sądzę? Przede wszystkim podoba mi się bardzo skład tego kosmetyku. Naturalne składniki za taką cenę? Super! Korektor jest dość dobry, nie podrażnia i wygląda bardzo naturalnie na skórze. Jest także lekki i nie zapycha porów.

Co mi się nie podoba, jeśli chodzi o Alverde Camouflage 002 Beige? Moim zdaniem kosmetyk jest mało wydajny. Ponieważ krycie wcale nie jest takie duże, jak reklamuje to producent Alverde Camouflage 002 Beige, zużywa się go raczej dużo. Zwłaszcza jeśli ktoś cierpi z powodu niedoskonałości skóry i różnego rodzaju przebarwień. Jest dużo innych korektorów (nawet tańszych), które radzą sobie z takimi zmianami i skutecznie je tuszują. Alverde Camouflage 002 Beige niestety do nich nie należy.

Znacie już moją opinię na temat Alverde Camouflage 002 Beige. A Wy co sądzicie o tym korektorze Alverde? Tradycyjnie zachęcam do pozostawienia opinii w formie komentarza, zapraszam także sprawdzenia innych wpisów poświęconych podkładom, np. wpisu o podkładzie Rimmel Wake Me Up: https://wenablog.pl/podklad-do-twarzy-rimmel-wake-me-up-moja-recenzja.