Maseczka Nivea Aqua Effect

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Ostatnio miałam okazję wypróbować maseczki oczyszczające Nivea. Aqua Effect, bo o tej serii mowa, nadają się idealnie na wyjazd. Co sądzę o Nivea Peel Off? Czy warto kupić kosmetyk Nivea Aqua Effect? Sprawdźcie!

Maseczka Nivea Aqua Effect – co to za produkt?

NIVEA AQUA EFFECT to oczyszczająca maseczka Peel Off ze specjalną formułą z hydraminą. Jak podaje producent, Peel Off Nivea delikatnie usuwa obumarłe komórki naskórka, dzięki czemu głęboko oczyszcza cerę. Dodatkowe zalety Aqua Effect Nivea to redukcja nadmiaru wydzielanego sebum.

Ile kosztuje maseczka Nivea Peel Off?

Maseczki Nivea to tanie i łatwo dostępne kosmetyki. 10 ml maseczki Nivea Peel Off kosztuje 6 – 8 złotych. Jak dla mnie, bardzo przystępna cena za taki kosmetyk. Większe, niepodróżne opakowania (100 ml) kosztują około 20 – 25 złotych, co również jest do przyjęcia.

Maseczki Nivea – stosowanie

Stosowanie maseczek oczyszczających Nivea jest bardzo proste – wystarczy nanieść cienką warstwę Peel off Nivea na twarz i pozostawić na około 15 – 20 minut do wyschnięcia. Następnie maseczkę można zmyć z pomocą ciepłej wody.

Maseczka Peel Off Nivea – skład

Co znajdziemy w maseczce oczyszczającej Nivea? Kosmetyk, który miałam okazję testować, zawiera ekstrakty z miodu oraz olejek migdałowy, miałam okazję także wypróbować drugi rodzaj maseczki, czyli Peel Off Nivea wzbogacony dodatkową o hydraminę. Z tego, co się orientuję, Nivea ma w ofercie także maseczkę matującą z ekstraktem z zielonej herbaty i czarnym ryżem. Nie miałam okazji jeszcze jej przetestować, a Wy?

Nivea maseczka oczyszczająca – co sądzę o tym kosmetyku?

Osobiście, wolę stosować glinki niż maseczki oczyszczające. Aqua Effect wywarła na mnie dobre wrażenie, ale nie jestem pewna, czy chciałabym stosować taki kosmetyk regularnie w domu. Chyba już lepiej poświęcić więcej czasu i nałożyć na twarz glinkę.

Natomiast, jeśli potrzebujemy kosmetyku do torebki, np. na wyjazd, maseczki Nivea sprawdzą się w tej roli doskonale. Maseczka Peel off Nivea nie zajmuje wiele miejsca, opakowanie jest w miarę odporne na uszkodzenia.

Maseczka Nivea Aqua Effect – konsystencja, aplikacja

W mojej ocenie Nivea maseczka oczyszczająca z hydraminą jest mało wydajna. Odniosłam też wrażenie, że kosmetyk zbyt mocno ściąga skórę. Po nałożeniu zostawiłam maseczkę do wyschnięcia, zaschła bardzo szybko. Nieco gorzej usuwało się ją z tych miejsc, w których nałożyłam jej mało.

Jeśli chodzi o drugi kosmetyk, czyli Aqua Effect Nivea z miodem i olejkiem migdałowym, ten kosmetyk spodobał mi się o wiele bardziej. Bardzo ładnie pachnie, łatwo się aplikuje i po nałożeniu rzeczywiście czuje się, że skóra została odświeżona i nawilżona.

Nivea Aqua Effect – opinie internautów

Opinie internautów na temat maseczki Aqua Effect są bardzo różne. Osobiście nie polecałabym maseczek osobom z cerą wrażliwą ani alergikom. Zawierają one w składzie alkohol oraz parabeny, co może działać w niektórych przypadkach podrażniająco.

Tak jak napisałam, jestem raczej zwolenniczką glinek, o których więcej możecie przeczytać tutaj: https://wenablog.pl/glinka-zolta-fitomed-glinki-kosmetyka.

A jakie są wasze zdania na temat maseczek Nivea? Miałyście już do czynienia z maseczkami Peel off Nivea Aqua Effect? Tradycyjnie zachęcam do dzielenie się opiniami w komentarzach!