Nail Tek Foundation II – odżywka do paznokci

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Nail Tek Foundation II to odżywka dla tych osób, które nie lubią swoich paznokci i chcą poprawić ich wygląd. Gdzie kupić Nail Tek? Ile kosztuje Nail Tek II? Co sądzę na temat tego kosmetyku? Sprawdźcie!

Nail Tek Foundation II, czyli na ratunek paznokciom

Dzisiejszy wpis poświęcam małemu niepozornemu kosmetykowi, Nail Tek II Foundation. To odżywka do paznokci, na której temat dyskutuje wiele internautek. Czy naprawdę działa? Jak wpływa na stan paznokci? Jak zadbać o paznokcie, skórę i włosy? Postanowiłam to sprawdzić i podzielić się opinią.

Nail Tek Foundation II – gdzie kupić odżywkę? Ile kosztuje?

Odżywkę Nail Tek Foundation II można spotkać na polskim rynku pod nazwą Nail Tek II, a także Nail Tek II Foundation. To wszystko jeden i ten sam kosmetyk, czyli zapakowana w malutką szklaną buteleczkę odżywka do paznokci, za którą zapłacicie około 15 złotych.

Neil Tek jest dostępna w wielu internetowych drogeriach, np. na ezebra. Buteleczka ma pojemność 15 ml, pędzelek jest wygodny w obsłudze. Sama odżywka Neil Tek wygląda jak mleczna maź, a jej konsystencja jest dość lejąca.

Nail Tek II – moja opinia na temat tego kosmetyku

Kosmetyk Nail Tek FII stosowałam bez żadnych dodatkowych preparatów przez ponad miesiąc, wykorzystując w tym czasie mniej niż 1/3 kosmetyku. Już po miesiącu regularnego stosowania zauważyłam miłą odmianę. Paznokcie były mocniejsze, a wcześniejsze przebarwienia gdzieś zniknęły. Wcześniej moje pazurki łamały się z byle powodu, teraz są twarde i elastyczne, a wszystko to dzięki Nail Tek Foundation. Aktualnie stosuję odżywkę Nailtek II jako bazę, a czasem wykorzystuję do kuracji upiększającej, gdy robię sobie detoks od wszystkich lakierów. Moim zdaniem to godny polecenia i wydajny kosmetyk.

Zestaw Nail Tek DUO II

Jak więc widzicie, Nail Tek II może pomóc wam poprawić kondycję paznokci. Przed aplikacją Foundation II należy tylko pamiętać o tym, by odpowiednio zabezpieczyć skórki, np. olejkami. Co zrobić, by zwiększyć skuteczność terapii? Warto połączyć kosmetyk Foundation II z Intensive Therapy II. Taki zestaw, czyli Nail Tek Duo II można kupić za około 30 złotych.

Jeśli odżywka wam nie wystarcza, możecie zadbać o stan swojej skóry i paznokci także od wewnątrz. Osobiście polecam w tym celu wypróbować preparat Merz Spezial. Skutki uboczne stosowania tego suplementu nie są znane, zawiera on niezbędne witaminy – C, E, B oraz A, a także kwas foliowy, biotynę, żelazo, cysteinę i cynk, czyli substancje niezbędne do prawidłowego rozwoju włosów. Z pewnością napiszę o tym kosmetyku w którymś wpisie, jak tylko znajdę wolną chwilę. A tymczasem, jeśli interesują Was produkty do pielęgnacji paznokci, możecie jeszcze sprawdzić wpis poświęcony lakierom żelowym AVON. Zachęcam także do podzielania się w komentarzu Waszymi sposobami na zdrowe i piękne paznokcie!