Pirolam – szampon przeciwłupieżowy i moja opinia

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Ostatnio wpadł mi w ręce Szampon Pirolam. Ten szampon to według producenta, jeden z najbardziej skutecznych kosmetyków przeciwłupieżowych. Czy rzeczywiście tak jest? Sprawdźcie moją opinię na ten temat!

Szampon Pirolam – co warto o nim wiedzieć?

Pirolam szampon zawiera wiele substancji pielęgnujących, a także aktywne składniki, które poprawiają kondycję włosów i mają udokumentowane badaniami naukowymi działanie przeciwłupieżowe. Co możemy znaleźć w składzie szamponu Pirolam?

Szampon Pirolam – skład

W składzie szamponu Pirolam znajdziemy między innymi cyklopiroksolaminę. To substancja o działaniu grzybobójczym, przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym. Szampon Pirolam zawiera także proteiny pszenicy, glicerynę, a także kompleks witamin A i E, które regulują procesy keratynizacji skóry. Dodatkowo w Pirolam możemy znaleźć dwa ważne składniki – Lamesoft PO 65 oraz Polyqaternium-7. Substancje te sprzyjają regeneracji skóry głowy, a także poprawiają kondycję włosów. Innymi słowy, jest to potężna broń przeciwko łupieżowi!

Szampon Pirolam – stosowanie

Stosowanie Pirolam jest bardzo proste. Kuracja trwa 4 tygodnie, w tym czasie należy używać szamponu około 2 – 3 razy w tygodniu. Szampon Pirolam nanosi się na zwilżone włosy, spienia na głowie, a następnie pozostawia na 5 minut.

Pirolam Szampon – cena Cię zaskoczy!

Jeśli szukasz kosmetyku leczniczego w przystępnej cenie, warto wypróbować szampon Pirolam. Cena kosmetyku wynosi około 20 złotych, w internetowych drogeriach kupicie ten specyfik w cenie 20 – 25 złotych za 150 mililitrów, napotkałam się także w aptekach z ceną około 15 – 18 złotych za 60 mililitrów szamponu. Szampon Pirolam jest także dostępny w postaci pojedynczych saszetek. Zapłacicie za nie około 2 – 3 złote.

Pirolam Szampon – moja opinia na temat szamponu przeciwłupieżowego

Trzymając w rękach butelkę szamponu Pirolam, zastanawiałam się, czy rzeczywiście jest taki skuteczny. Jak podaje producent, Pirolam szybko likwiduje przyczyny i objawy łupieżu. Miałam akurat słabszy czas, jeśli chodzi o kondycję włosów i skóry głowy, więc bardzo się cieszę, że ten kosmetyk wpadł mi w ręce. Jeśli chodzi o skuteczność szamponu, jak najbardziej ją potwierdzam, natomiast mam kilka uwag technicznych.

Wady szamponu Pirolam to na pewno niepraktyczna tubka. Bardzo trudno wydobyć z niej kosmetyk i z niego komfortowo korzystać. To samo tyczy się wydajności. Odnoszę wrażenie, że pojedyncza buteleczka nie starcza na całą kurację, zwłaszcza dziewczyny z długimi włosami powinny się uzbroić w więcej niż jedno opakowanie.

Konsystencja mi się podoba, mimo że jest bardzo wodnista, nie mam też uwag co do lekko ziołowego zapachu szamponu. Pirolam nie wysusza nadmiernie skóry głowy, usunął także mój problem z łupieżem. Po zakończeniu miesięcznej kuracji problem nie wrócił – moje włosy były zdrowe, lśniące i błyszczące. A czy Wy miałyście doświadczenie z tym produktem? Zadziałał? Jeśli spodobała Wam się ta recenzja, zachęcam także do sprawdzenia opinii na temat szamponów Paraderms.