Szminka MAC Candy Yum-Yum

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szminka MAC Candy Yum Yum wylądowała w mojej kosmetyczce zupełnie przypadkowo, ponieważ dostałam ją w prezencie. Szminka z MACa nie jest może na moją kieszeń, ale postanowiłam ją wypróbować. Co sądzę na temat tego kosmetyku? Sprawdźcie!

Szminka MAC Candy Yum Yum – co to za kosmetyk?

Pomadka MAC Candy Yum Yum to szminka, dzięki której tak naprawdę firma MAC stała się sławna. Pomadkę można kupić w dziewięciu różnych rodzajach wykończenia. MAC Yum Yum to marka, która jest pożądana przez wiele kobiet. Testując pomadkę Candy Yum Yum MAC, nie ukrywam, że czułam się wyjątkowo.

Ile kosztuje Candy Yum Yum MAC?

Mac lipstick Yum Yum nie należy do tanich kosmetyków. Pomadkę MAC Candy Yum Yum można nabyć za około 88 złotych.

Jak w moim przypadku sprawdziła się pomadka Mac Candy Yum Yum?

Candy Yum Yum MAC to szminka MAC, której kolorem zachwycałam się już od jakiegoś czasu. Candy Yum Yum jest pakowana w eleganckie czarne luksusowe opakowania. Sama szminka także jest luksusowa. Jej gramatura to 3g, a wykończenie, które było mi dane testować to Matte, czyli matowe.

Co do koloru… Moim zdaniem jest boski!  Wystarczy delikatny tusz i jasny cień na oczach i ta szminka, by uzyskać efekt wow. Róż jest neonowy i chłodny, intensywny, zarazem tajemniczy i mocny, jak i kobiecy oraz delikatny. Pełen przeciwieństw.

MAC Candy Yum Yum ma kremową konsystencję, a pigmentacja jest bardzo wysokiej jakości. Szminkę z MACA nakłada się na usta bardzo komfortowo i nie wysusza ona ust. MAC szminki matowe (i nie tylko słyną) z wyjątkowej trwałości i miałam okazję się o tym przekonać. Oczywiście wiele zależy od tego, co się je i do czego używa się ust, ale ogólnie rzecz biorąc, szminka jest bardzo trwała.

MAC Candy Yum Yum – zamiennik

Jak do tej pory, miałam okazję wypróbować np. szminki Golden Rose Vision Lipstick (możecie poczytać o nich tutaj) – niektóre z kolorów pomadek mogą być zbliżone wyglądem do Candy Yum Yum.

Jeśli jednak zależy Wam na szmince wysokiej jakości to lepiej dołożyć i kupić MAC Candy Yum Yum niż zamiennik. MAC szminki matowe są warte grzechu i bardzo wydajne. Kolor jest intensywny i trwały, matowe pomadki MAC nie przesuszają ust i pięknie wyglądają. Osobiście, jeśli by mnie było stać na Mac Yum Yum Candy, kupowałabym tę szminkę regularnie! Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o szminkach z MAC i czy miałyście do czynienia z Candy Yum Yum. Może udało Wam się wypróbować jakiś inny kolor?