Verona Cosmetics: kosmetyki z serii Ingrid

Niniejszy artykuł pod tytułem Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Podkład Revlon Colorstay – kolory, opinie, gdzie kupić należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jeśli szukasz lekkiego matującego fluidu, zdecydowanie warto wypróbować kosmetyk Ingrid Matt. Miałam okazję wypróbować podkład Ingrid HD. Chcesz dowiedzieć się, co o nim sądzę? Zapraszam do lektury!

Testujemy podkład Ingrid!

Podkłady Ingrid to kosmetyki dedykowane dziewczynom, które do makijażu twarzy używają płynnych fluidów. Verona Ingrid to matujący pokład, który może zamaskować niedoskonałości skóry. Podkład ma działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, a także przyspiesza regenerację skóry i chroni przed wolnymi rodnikami.

Podkłady Ingrid są dostępne na polskim rynku w wielu różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu mogą z nich skorzystać zarówno posiadaczki bardzo jasnej i bladej cery, jak i dziewczyny, których kolor skóry jest bardziej morelowy lub opalony.

Produkt ten jest zalecany do cery tłustej i mieszanej, a także dla osób, które mają problemy z wypryskami. Jak podaje producent, podkład zapewnia świeży wygląd przez wiele godzin. Czy rzeczywiście tak jest? Sprawdź koniecznie moją opinię na ten temat!

Ingrid podkład – moja opinia na temat kosmetyku Verona Ingrid

Ingrid Cosmetics – fluid – miałam okazję go wypróbować! Pierwsze spostrzeżenie po użyciu podkładu Ingrid HD jest następujące – podkład świetnie dostosowuje się do skóry i wypełnia nierówne powierzchnie. Jego konsystencja jest lekko kremowa, bardzo łatwo można nałożyć podkład na twarz za pomocą samych tylko palców.

Przed użyciem Ingrid Matt najlepiej nieco zwilżyć twarz, np. za pomocą kremu nawilżającego. Dopiero po godzinie od nakremowania można nałożyć podkład – wtedy będziecie naprawdę zadowolone z efektu.

Zalety? Ingrid Verona nie zapycha porów, ładnie pachnie, nie wysusza nadmiernie skóry i nie zostaje na ubraniach. Podkład jest bardzo wydajny i wytrzymuje kilka godzin na twarzy (od 4 do 6, w zależności od warunków i temperatury – w chłodniejsze dni trzyma się dłużej). Podkład Ingrid HD świetnie zatuszował niedoskonałości, wyrównał także koloryt skóry.

Kosmetyki Ingrid – gdzie kupić?

Jeśli szukasz niedrogiego podkładu, z pewnością spodoba Ci się podkład Ingrid. Gdzie kupić ten kosmetyk? Tak naprawdę wszędzie, jest on dostępny w wielu stacjonarnych drogeriach oraz w Internecie. Za 30 ml podkładu Ingrid Cosmetics fluid zapłacimy około 10 – 12 złotych. To o wiele mniej niż za tubkę podkładu Dermacol, o którym była mowa w tym wpisie. Kosmetyki Ingrid są także tańsze i bardziej wydajne niż podkład Pierre Rene. A Wy jakie macie przemyślenia? Który z nich byście kupiły?

Ingrid Verona Cosmetics – podkłady Ingrid matt

W asortymencie Ingrid Verona Cosmetics można znaleźć dużo więcej innych kosmetyków, nie tylko podkłady. Miałyście styczność z tymi produktami? Polecacie któryś z nich w szczególności? Może udało Wam się wypróbować puder Verona Ingrid HD? Czekam na Wasze komentarze!